• Categories
  • Chwyt pistoletowy Leapers UTG Super Slim Vertical Foregrip M-LOK

The Symbol: 072-285
Typ materiału polimer
19,82 €
piece To the repository
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price Shortage
Availability Mało

Phone Order: 882 935 947

Leave your phone

Prosty chwyt pistoletowy o zmniejszonym kącie nachylenia, przeznaczony do karabinków AR15. 

Chwyt pistoletowy Leapers do karabinków AR-15 - akcesoria do broni w sklepie Kolba

Jednym z elementów, który odpowiada za komfort strzelania z karabinka, jest oczywiście chwyt pistoletowy. Od niego zależy wygoda ułożenia ręki dominującej przy rozsuniętej i zsuniętej kolbie.

Leapers UTG Super Slim Vertical Foregrip ma powiększoną ostrogę oraz zmniejszony kąt nachylenia 18°. Ostroga wypełnia przestrzeń z tyłu komory spustowej, dzięki czemu zapobiega umieszczeniu dłoni zbyt wysoko, czego efektem jest zazwyczaj ściąganie spustu pod niewłaściwym kątem. Chwyt 18° umożliwia stabilne ułożenie dłoni i ogranicza niewygodne zgięcie nadgarstka. 

Odległość punktu podparcia od spustu (Lenght of pull) wpływa na kąt zgięcia nadgarstka, co ma ogromny wpływ na komfort operowania bronią. Dlatego chwyt o mniejszym kacie nachylenia doskonale sprawdzi się w krótkolufowych karabinkach (PDW, CQB).

Chwyt pistoletowy Leapers wykonano z wytrzymałego polimeru formowanego wtryskowo. Materiał ten jest odporny na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków do czyszczenia broni. Przyczepność gwarantuje antypoślizgowe fakturowanie naniesione w newralgicznych rejonach chwytu tj, z przodu, na bokach i z tyłu. Funkcjonalność chwytu zwiększa wewnętrzny schowek na drobne akcesoria np. sznur do czyszczenia broni, baterie do kolimatora, zapasowe zatyczki do uszu itp. Smukła konstrukcja sprawia, że chwyt możę być montowany w karabinkach z obustronnym bezpiecznikiem. Do montażu chwytu zaleca się użycie klucza dynamometrycznego z nastawą momentu obrotowego 35 lb/ft.

Mocne strony chwytu Super Slim Vertical Foregrip M-LOK:

  • Wykonany metodą wtryskowa z twardego polimeru
  • zmniejszy kąt nachylenia 18° zwiększa komfort użytkowania
  • w komplecie śruba i podkładka dociskowa
  • wysoka ostroga
  • smukły profil
  • zamykana skrytka na drobne akcesoria
  • kompatybilny z obustronnym bezpiecznikiem
  • antypoślizgowe teksturowanie na bokach, przodzie i tyle chwytu
Informacje o produkcie
Marka Leapers
Typ materiału polimer
Producent Leapers, USA
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products
  • Other Customers also purchased
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.