• Categories
  • Wiatrówka Optima by Hatsan 125 TH Vortex 4,5 mm

The Symbol: 053-350
854.49
piece To the repository
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price Shortage
Availability Mało

Phone Order: 882 935 947

Leave your phone

Karabinek sprężynowy Optima by Hatsan 125 STG TH Sport Vortex kalibru 4,5 mm wyróżnia się zwiększonym komfortem użytkowania, dzięki zastosowaniu systemu redukcji odrzutu SAS, który pochłania znaczną część energii, towarzyszącej wystrzałowi.

Wiatrówki Optima produkowane są przez tureckiego producenta Hatsan z zachowaniem tych samych parametrów i rozwiązań technologicznych.

Wytwarzane przez tureckiego producenta broni Hatsan wiatrówki od lat cieszą się powodzeniem wśród polskich strzelców sportowych dzięki możliwościom, które zapewniają w ramach swojej półki cenowej. Marka Optima by Hatsan oferuje ten sam doskonały stosunek kosztów do jakości, który bezpośrednio wynika z rozwiązań stosowanych w procesie produkcyjnym. Olbrzymie możliwości producenta pozwalają mu na wyrób każdej części w jednej fabryce, dzięki czemu wiatrówki powstają od podstaw pod czujnym okiem specjalistów Hatsan.

 

Optima by Hatsan 125 STG TH Sport Vortex kalibru 4,5 mm - idealny karabinek wiatrówkowy dla początkujących

W Optima by Hatsan 125 STG TH Sport Vortex kalibru 4,5 mm zastosowano znakomitą kolię typu Thumbhole. Posiada ona wygodny chwyt pistoletowy z przestrzenią na kciuk, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Strzelec może skupić się na korzystaniu z broni i pracy nad swoimi własnymi umiejętnościami. Rozwiązanie to zapewnia mu też wysoką kontrolę nad sprzętem. Co więcej, osada karabinka powstała z wyjątkowo wytrzymałego materiału, jakim jest polimer.

Wiatrówka Hatsan 125 STG TH Sport Vortex kalibru 4,5 mm – karabinek ze sprężyną gazową Vortex

Optima by Hatsan 125 STG TH Sport ma znakomitą sprężynę gazową Vortex. To nowoczesne rozwiązanie oparte na cylindrze pneumatycznym oraz wykorzystaniu mieszanki gazowej. Największą korzyścią dla użytkownika jest zmniejszony odrzut i wysiłek towarzyszący napinaniu lufy. Jednocześnie będzie mógł odnotować większą trwałość układu pneumatycznego i stabilną prędkość początkową śrutu.

Śrut wystrzelony z karabinka osiąga prędkość do 250 m/s.

Informacje o produkcie
Marka Hatsan
Ilość szyn montażowych 1
Kaliber [mm] 4,5 mm
Klasa celności rekreacyjna
Możliwość zamontowania celownik optyczny
Typ naciągu klasyczny - łamany
Typ śrutu diabolo
Typ szyny 11 mm (dovetail)
Wymagane zezwolenie? nie
Ilość bezpieczników 1
Typ zasilania GAS RAM (sprężyna gazowa)
Kolor czarny
Okres gwarancyjny 12 miesięcy
Producent Optima by Hatsan, Turcja
Kolor:
czarny
Okres gwarancyjny:
12 miesięcy
Typ szyny:
11 mm (dovetail)
Wymagane zezwolenie?:
nie
Typ zasilania:
GAS RAM (sprężyna gazowa)
Ilość szyn montażowych:
1
Kaliber [mm]:
4,5 mm
Klasa celności:
rekreacyjna
Możliwość zamontowania:
celownik optyczny
Typ śrutu:
diabolo
Ilość bezpieczników:
1
Typ naciągu:
klasyczny - łamany
Długość całkowita [mm]:
1240
Masa [g]:
3650
Energia kinetyczna naboju [J]:
poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s]:
250
Długość lufy [mm]:
500
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products
  • Other Customers also purchased